Play Video

Eğitim Kurumlarına Yönelik Çözümlerimiz

Öğrencilerin bilimsel okur yazarlıklarının gelişimi, bilimi deneyimleyerek öğrenmeleri, okullarda uygulamalı fen öğretimi pratiğinin artması, okul ve veli memnuniyetine yönelik çalışmalarımızı her yıl ileriye götürüyoruz. Lisanslı kurumlarımıza verdiğimiz hizmetlere, öğretmen görüşlerine, lisanslı kurumlarımızın listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Lisanslı Kurum Olma

Uygulamalı fen öğretimi okul öncesi, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin bilimsel okuryazarlıklarını geliştirmek, yaparak yaşayarak öğrenmelerini desteklemek için bilim eğitiminin ayrılmaz bir parçası. Okulunuzdaki öğrencilerin bilim öğretiminden keyif alarak bilimsel okuryazarlıklarının geliştirmek için sağladığımız hizmetler;

– Müfredat ile uyumlu deney akışları

– Öğrenci bazında ayrıntılı materyal

– Erişilebilir maliyetler

– Öğretmenler için pratik materyal hazırlığı

– Öğretmenlerin sertifikalandırılması

– Veli Bilgilendirme Formları

– Yönerge ve videolara anlık erişim imkanı sunan Eğlenceli Bilim mobil ve web uygulaması

Çalıştığımız kurumlardan en çok aldığımız geri bildirim çocukların bilime olan ilgisinde ve ders başarısındaki yükselme ve veli memnuniyetidir.

 • 1. Eğlenceli Bilim Derslerinin Yıllık Plana Eklenmesi

  Tüm seviyeler için ekleyebileceğiniz gibi sadece seçeceğiniz seviyelerin derslerinde uygulayabilirsiniz.

 • 2. Eğitmen Eğitimi

  Eğlenceli Bilim uygulayacak öğretmenlerinize eğitmen eğitimi ve sertifika veriyoruz.

 • 3. Veli Bilgilendirme

  Eğlenceli Bilim’in öğrencilere katkıları konusunda velilerinizi bilgilendirmeniz için sunum, tanıtım görselleri ve video içerikleri sunuyoruz.

 • 4. Ders Planları ve Materyaller

  Eğlenceli Bilim aplikasyonu ile tüm seviyelere özel olarak hazırlanan deney planlarına (deney yönergesi, video) öğretmenleriniz sene başından itibaren ulaşabilir. Deneylerde kullanılacak öğrenci materyalleri program özelinde hazırlanarak, öğrenci sayılarınıza göre şube bazlı kutulanır ve aylık periyotlarla okulunuza gönderilir.

 • 5. Etki Değerlendirme

  Eğlenceli Bilim Programlarının öğrencilerin gelişimine katkısı düzenli olarak değerlendirilir ve izlenir. Yönetici, öğretmen ve öğrencilerden çeşitli araçlarla toplanan veriler bu çalışmalara kaynaklık eder.

Öğretmen

Play Video
1
İl
1
Eğitim Kurumu
1
AVM & Şirket
1
Öğrenci

Referanslarımız

Şu ana kadar çalıştığımız bazı eğitim kurumları, şirketler ve alışveriş merkezleri

Program listemizi indirin

Okul öncesi, ilkokul ve ortaokul düzeylerinde müfredatla uyumlu Eğlenceli Bilim Program listelerini indirmek için lütfen tıklayın.